Masivní dřevěné podlahy, mozaiky a parkety jsou trendem každé doby

Nové materiály a technologie se uplatňují ve všech oblastech stavění a bydlení a týká se to i podlahářství. V řadě těchto oblastí si ale dominantní postavení udržuje dřevo, což pro podlahářství platí dvojnásob.

Dřevěné masivní podlahy jsou nestárnoucí nejen v reálném ale i v symbolickém významu tohoto slova. Nejenže mají životnost, která se např. v případě masivních prkenných podlah může rovnat životnosti samotného domu, jsou zároveň evergreenem v designu interiérů. Důvodem pro jejich nesmrtelnost jsou jejich mechanické vlastnost i jejich přirozená krása, kterou lze využít pro jakýkoli styl.

Mozaikové parkety

Mozaikové parkety

Předností dřevěné podlahy se nemusíte vzdát ani v případě, že uvažujete o podlahovém vytápění. Firma Hornat podlahy s.r.o. např. nabízí mozaikové parkety, které jsou tenčí než parkety klasické a které se pro tento účel velmi dobře hodí. Mozaikové parkety dodává Hornat podlahy s.r.o. v několika vzorech a typech, pořídit si tu můžete anglický, rybinový nebo tabulový vzor. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, převážně používanými dřevinami jsou dub a jasan. Při pokládce, u níž je ovšem důležité, aby byla provedena kvalitně, lze dosáhnout mnoha zajímavých variací.

Nekonečná renovace

Nekonečná renovace

Také klasické parkety a podlahová prkna od společnosti Hornat podlahy s.r.o. jsou výrobkem vysoké kvality. V nabídce jsou různé typy klasických parket – parkety s živou přírodní strukturou obsahující zdravé černé suky, parkety bez suků s malými barevnými odchylkami apod. Vzhledem k velké tloušťce masivního dřeva je možné takové podlahy i při závažném  mechanickém poškození téměř do nekonečna renovovat broušením.

 

Moderní úpravy a trendy

Mezi oblíbené výrobky patří povrchově upravené klasické  parkety rustikálního stylu s mikrofází. Firma  Hornat podlahy s.r.o. se zaměřila na jeden ze současných designových trendů, kdy povrch parket je  opracován kartáčováním a nanesením vysoce kvalitního oleje. Při této úpravě, která se hodí jak do rustikálních tak do minimalistických moderních interiérů, vynikne přirozená struktura dřeva a zvyšuje se jeho odolnost. Velké oblibě se ale v současné době těší i masivní dubová prkna. Oba tyto typy dřevěných podlah dodají interiéru jedinečnou atmosféru a přispějí k jeho komfortu.

Prohlédněte si fotogalerii dřevěných podlah

Dřevěné podlahy jsou trendem každé doby

Dřevěné podlahy jsou trendem každé doby

Dřevěné podlahy jsou trendem každé doby

Máte dotaz? Napište nám, rádi odpovíme

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Fakturační adresa, vzorkovna

Jeseniova 79
130 00 Praha 3 Žižkov

IČO: 24280178
DIČ: CZ24280178

Otevírací doba
Po - Pá: dohodou

Kontaktní osoba

Pavel Horáček - zaměření, realizace

Lenka Horáčková - Obchod, vzorkovna

  • +420 732 508 076
  • +420 724 124 236

© 2024, Hornat podlahy s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑